Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Další články v rubrice

Kalendář akcí

Název akce Stay Tuned Europe! - Austria
Datum 29.04.2021 17:00 - 18:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Moravskoslezský kraj / Online
Popis akceRozhovory s mladými Evropany Vám přiblíží netradiční formou specifika jednotlivých zemí. / Online interviews with young Europeans.

Aktuální situace cestování bohužel nepřeje, pojďte s námi proto procestovat EU alespoň ONLINE! Prostřednictvím rozhovorů s mladými Evropany Vám představíme země EU zase trošku z jiného pohledu. Ve druhé epizodě se můžete těšit na RAKOUSKO! Dozvíte se, jací Rakušané skutečně jsou, jaké o nich kolují stereotypy a co je pro ně v životě důležité. Zároveň vám nabídneme kulturní tipy, které se vám i v době pandemické mohou hodit! Rozhovor se uskuteční v angličtině, ale nečekejte žádné složitosti. Uvařte si dobrou kávu a poslechnětě si zajímavé povídání s Liamem! A nezapomeň Evropo, STAY TUNED!

Rozhovor můžete sledovat online na facebookové události ZDE, nebo později v archivu našich videí na facebooku.

ENGLISH VERSION

Current pandemic situation doesn't allow much travelling so make yourself comfortable and join us with the virtual travel around the EU! Via interviews with young Europeans we will bring you European cultures right to your living rooms and present these countries from different point of view! In the second episode we will talk about AUSTRIA! What are the Austrian people like, what stereotypes they face and what interesting facts you didn't know? Join us and you will find out everything you would like to know. The interview will be held in English and you can look forward to Liam, Austria! STAY TUNED EUROPE!

You can watch the online interview on the facebook event HERE, or later in our video archive.

 

 

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty