Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Jak na kariéru v EU: Dva krajané v Bruselu

Eurocentrum Brno , 16.02.2021
Eurocentrum Brno akce

Pokud vás zajímá práce ve strukturách EU a nevíte jak na to a rádi by jste se dozvěděli více o příležitostech a aktuálních možnostech, které instituce EU nabízí, máme pro vás akci v Brně! Nenechte si ujít online přednášku od ostřílených českých zástupců v EU!

Připojte se k nám v úterý 23. února od 17:30 a zjistěte vše, co vás zajímá. Přednášky se zúčastní dva čeští zástupci z institucí EU:
Markéta Franková (vedoucí českých a slovenských překladatelů v Evropském výboru regionů) a Jan Řebřina (přednášející sekce pro návštěvy a semináře v Evropském Parlamentu)
Těšit se můžete také na přehled aktuálních možností stáží a práce v EU od zástupců EU CAREERS.
Seminář proběhne přes aplikaci ZOOM, všem zájemcům bude předem zaslán odkaz pro připojení. Prosíme zájemce, aby se registrovali přes registrační formulář ZDE: https://brno.eurocentra.cz/.../jak-na-karieru-v-eu-dva.../
 
Ilustrační foto. Zdroj: Eurocentrum Brno
Autor: David Březina

Kalendář akcí

Název akce Stay Tuned Europe! - Portugal
Datum 31.03.2021 17:00 - 18:00
Typ akce Ostatní
Místo akce Moravskoslezský kraj / Online
Popis akceRozhovory s mladými Evropany Vám přiblíží netradiční formou specifika jednotlivých zemí.

Aktuální situace cestování bohužel nepřeje, pojďte s námi proto procestovat EU alespoň ONLINE! Prostřednictvím rozhovorů s mladými Evropany Vám představíme země EU zase trošku z jiného pohledu. V první epizodě se můžete těšit na PORTUGALSKO! Dozvíte se, jací Portugalci vlastně jsou, jaké o nich kolují stereotypy a co je pro ně v životě důležité. Zároveň vám nabídneme tipy z portugalské kultury, které se vám i v době pandemické budou hodit! Rozhovor se uskuteční v angličtině, ale nečekejte žádné složitosti. Uvařte si dobrou kávu a poslechnětě si zajímavé povídání s Joanou Neiva z portugalského města Barcelos! A nezapomeň Evropo, STAY TUNED!

Rozhovor můžete sledovat online na facebookové události ZDE, nebo později v archivu našich videí na facebooku.

ENGLISH VERSION

Current pandemic situation doesn't allow much travelling so make yourself comfortable and join us with the virtual travel around the EU! Via interviews with young Europeans we will bring you European cultures right to your living rooms and present these countries from different point of view! In the first episode we will talk about PORTUGAL! What are the Portuguese people like, what stereotypes they face and what interesting facts you didn't know? Join us and you will find out everything you would like to know. The interview will be held in English and you can look forward to Joana Neiva from Barcelos, Portugal! STAY TUNED EUROPE!

You can watch the online interview on the facebook event HERE, or later in our video archive.

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty